Novice

Izšla je otroška revija Pikapolonica - Šola za šalo

Izšla je posebna izdaja otroške revije Pikapolonica - Šola za šalo, ki je primerna že za najmlajše otroke.

Vse novice

Aktualno

Mavrični tek

• Napisano: 09.03.2017 @ 22:19 Naziv: Mavrični tek
    Pozdravljeni!
    Zanima ali je bil mogoče kdo na mavričnem teku?
  • Napisano: 09.03.2017 @ 22:23 Naziv: Re: Mavrični tek
    Frida2 / 09.03.2017 @ 22:19
    Pozdravljeni!
    Zanima ali je bil mogoče kdo na mavričnem teku?
  • Napisano: 10.03.2017 @ 20:21 Naziv: Frida2
    Ja, mi smo bili lansko leto. Tamaledva sta uzivala 100 na uro, tako da gremo letos tudi
  • Napisano: 10.03.2017 @ 20:21 Naziv: Frida2
    Ja, mi smo bili lansko leto. Tamaledva sta uzivala 100 na uro, tako da gremo letos tudi
  • Napisano: 12.03.2017 @ 08:01 Naziv: Mavrični tek
    A to je tisti tek ko so vsi pisani? Kdaj pa je to? A to je tut pri nas ker jaz sem videla le v Trstu, sam to ni bilo za otroke?
  • Napisano: 12.03.2017 @ 10:18 Naziv: Mavrični tek
    Ja, tud v Slo ga imamo ;)

Res je bilo top, vse barvasto, super vzdušje, letos gremo tudi ;)
    Mi smo bili v Tržiču-Mavrični tek- al nekaj takega, cela familija- otroci so noro uživali in komaj čakajo, da gremo spet. So pa vsi trije mulci tekli, moj je bil pa na unmu za odrasle.
    Pikadot
  • Napisano: 13.03.2017 @ 18:00 Naziv: Barva
    Kako pa je s to barvo? Kakšna je to? Je mogoče kje kakšna stran, da si malo preberem o tem teku? Ali tečemo lahko starši z njimi?
  • Napisano: 15.03.2017 @ 18:55 Naziv: Trije teki z barvami
    Tudi mi smo bili že na treh takih tekih. Hja smo aktivna družinica in spremljamo take traparije, ki jih otroci obožujejo/mo. ;) Ljubljanski je namenjen bolj mladini, ki ga zvečer zažura :) od teka je bilo bolj malo oziroma je bil precej predolg za naša mulca. Bili smo še v Petrovčah, ki je bil enako predolg in pretežke ovire. Še najbolj se nam je dopadel Tržiški, ki je imel ločeno otroško in odraslo dogajanje. Odrasli mislim, da so pretekli tri ali štiri kroge čez ovire, ki so srednje težke (ne niso izgledale težke kot na Oviratlonu). Mali so pa imel bolj zabavne in otrokom primerne "ovire". Če bo, gremo letos spet! Mali pravi, da se mu je najbolj dopadla pena, pa kolko "šampona" so to moral porabili! hihihi :D
  • Napisano: 15.04.2017 @ 16:42 Naziv: Mavrični tek
    @frida Evo, to je njihova stran http://www.mavricni-tek.si/, pa Fb sem tudi spremljamo https://www.facebook.com/mavricni/?fref=ts-. Mi smo se že kar prijavili, saj je sedaj do maja ceneje.
    Jupi, to bo spet vse barvno ;)
    Pikadot
Loading ...
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.