Novice

Porodnišnica Ljubljana praznuje 30 let

Porodnišnica Ljubljana praznuje 30 let. Odkar so 6. oktobra 1987 odprli novo porodnišnico na Šlajmerjevi ulici 3 - zgrajena je bila s samoprispevkom občanov -, se je v njej rodilo že več kot 180.000 novorojenčkov. V njej se rodi več kot tretjina slovenskih otrok. 

Vse novice

Aktualno

nosečnost

• Napisano: 03.08.2009 @ 10:10 Naziv: pregledi v nosečnosti
    ojla.mene pa zanima kaj moram rečt al pa nardit da me bo g dala pregledat če sem slučajno okužena s streptokokom b?sem namreč na zadnem pregledu vprašala pa so me sam debelo gledali in rekli da oni tega ne počnejo?to se mi je zgodilo v brežicah.
    ošpica
  • Napisano: 03.08.2009 @ 18:59 Naziv: odg
    Zanimivo... Mene so za to testirali v 38 tednu in sem plačala 10e. Ginekologinja mi je že en mesec prej povedala za ta test in sem imela tako čas za razmislek. Ginekologinja je tudi rekla, da bi ta test moral biti nujen, ker je baje zelo veliko otrok, ki umrejo zaradi tega, pa še veča se.
  • Napisano: 12.12.2009 @ 13:19 Naziv: nosečnost - ne
    zdravo, punce,

malo se še ne znajdem na forumu, ker sem nova...

jaz imam problem, da bi moj fant na vsak način rad, da zanosim, jaz pa si otrok sploh ne želim, vsaj naslednjih 10 let ne. stara sva 25 let, pravkar doštudirala, brez redne službe in stanovanja, tudi živiva ne skupaj.
    imate kakšen nasvet?
Loading ...
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.