Novice

Izšla je otroška revija Pikapolonica - Šola za šalo

Izšla je posebna izdaja otroške revije Pikapolonica - Šola za šalo, ki je primerna že za najmlajše otroke.

Vse novice

Aktualno

PREHRANA DOJENČKOV

• Napisano: 17.09.2010 @ 17:54 Naziv: Internetni nakup
    že pred časom sem spraševala za internetno prodajo prehrane za dojenčke. Pred kratkim sem jo odkrila, tako da če koga zanima spletni naslov, naj mi javi. Jaz sedaj kupujem samo še tam, saj izdelke hitro dobim in nikamor mi ni treba, pa še informacije mi dajo. Tudi akcijo imajo trenutno.
    Vlasta
  • Napisano: 17.09.2010 @ 18:29 Naziv: Internetni nakup
    Ja, seveda, mene pa zanima, saj se raje ukvarjam s svojim dojenčkom kot pa drenjam v trgovinah. Verjetno bo še tudi druge zanimal.
    Petra D.
  • Napisano: 17.09.2010 @ 18:34 Naziv: Internetna prodaja
    Naslov je www.z-pharm.si
    Imajo otvoritveni popust za Aptamil 2.
    Javi, če boš ti tud naročala.
    Vlasta
  • Napisano: 18.09.2010 @ 11:07 Naziv: Internetni nakup
    Vlasta, hvala. Sem našla, pregledala in tud že naročila mal več, da mi ni treba plačat poštnine.
    Petra D.
  • Napisano: 08.11.2010 @ 18:07 Naziv: Cene prehrane za dojenčke
    Punce, včeraj sem zopet naročala hrano po spletu in odkrila, da je sedaj cenovno sigurno najbolj ugoden nakup pri njih. Mislim, da so cene kar precej znižali. Sama sem precej dobro informirana o cenah v Sloveniji, saj smo pregledali cene praktično povsod.
    Preverite same! www.z-pharm.si
    Vlasta
  • Napisano: 10.11.2010 @ 09:38 Naziv: Prodaja hrane za dojenčke Milupa in pripomočkov Philips Avent
    Sem preveril in je ćisto res kar praviš. Torej nič več po nakupih za našega ta malega v trgovine ali lekarne, ampak kar iz toplega in suhega doma. Prikladno ni kaj. Škoda, ker nimajo še plenic, saj se mi jih ne ljubi trogat posebej.
    Speedy
  • Napisano: 06.11.2016 @ 20:48 Naziv: ANKETA O UVAJANJU GOSTE PREHRANE PRI DOJENČKU
    Pozdravljeni! Moje ime je Katja Simonič in sem študenta 3. letnika Fakultete za zdravstvene vede Novo mesto. Delam raziskavo na področju uvajanja goste prehrane pri dojenčku in pomenu edukacije medicinske sestre.

V zelo veliko pomoč bi mi bilo če bi lahko rešile anketo, ker bi tako lahko kakovostno dokončala seminarsko nalogo Anketa je popolnoma anonimna, zajema par kratkih vprašanj in vam bo vzela 2 minuti Vašega časa. Pridobljeni podatki bodo uporabljeni zgolj za namen seminarske naloge. Če katera želi ji lahko na koncu tudi posredujem kakšne so bile ugotovitve.

Za reševanje ankete se Vam iskreno zahvaljujem!

LINK DO ANKETE: https://www.1ka.si/a/107710
Loading ...
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.